Kaip ir kur ieškoti reklamos užsakovo?

Amžinas klausimas, kaip uždirbti iš tinklaraščio?

Vienas iš būdų pardavinėti reklamą, bet norint ją parduoti teks susirasti reklamos užsakovą. Pabandysime apžvelgti, kaip ir kur ieškoti reklamos užsakovo, bei į ką reikėtų atkreipti dėmesį .

Patartina apsilankyti panašios tematikos tinklaraščiuose ir pasižiūrėti, kokias reklamines juostas rodo jūsų „konkurentai“. Jei pagal jūsų temą tinklaraščių yra mažai, tada patartina apsilankyti tinklaraščiuose, kuriuose rašoma ne viena tema. T. y. tinklaraščius (svetaines) išdalintas pagal temas. Tada reikia surasti temą, prie kurios priskirtumėte savo svetainę – belieka pereiti per puslapius ir pasižvalgyti reklamų.

Tokiu būdu turėsite sąrašėlį reklamos užsakovų, belieka pereiti per turimas nuorodas ir susirasti kontaktus. Patartina kontaktuoti per ICQ ar SKYPE, jei nurodomi kontaktai, nes tokiu būdu t. y. gyvai jums pavyks kur kas greičiau susisiekti su reklamos užsakovu ir su juo sutarti dėl detalių, nei tai darytumėte el. paštu.

Jei vis dėlto teks rašyti laišką, tai jame būtinai nurodykite, koks jūsų tinklaraščio tipinis lankytojas (gal jie turi savo tinklaraščius, kuo domisi ir t. t.), kuo užsiima internete. Reikėtu nurodyti jūsų tinklaraščio lankomumą bei tematiką. Taip pat reikėtų trumpai paminėti, kodėl būtent šiam reklamos užsakovui vertėtų reklamuotis pas jus tinklaraštyje.
Nepamirškite, kad pagrindinis kriterijus, nuo kurio priklauso reklamos kaina ir galimybė reklamuoti, tai yra jūsų tinklaraščio lankomumas.

Make Money!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s